Webové stránky jsou dnes neodmyslitelnou součástí osobní i firemní prezentace. Na firemním webu nabídnete informace pro své obchodní partnery, současné i budoucí zákazníky.

Web má být reprezentativní, profesionálně vypadající a především přehledný.

Bez problémů pro Vás vytvořím i osobní webové stránky s jednoduchou prezentací Vaší osoby. Vhodné pro řemeslníky, kouče, konzultanty i fotografy.

Nabízím Vám vytvoření profesionálních webových stránek pro Vaši firmu, produkt, nebo služby.

Jednoduchá správa a aktualizace

U webových stránek lze počítat s průběžnou aktualizací, obměnou textů, zadáváním novinek, referencí apod. Je tak bezesporu výhodnější, pokud si vše budete moci měnit a vkládat sami. Bez dalšího kontaktu a investic do programátora. Proto při tvorbě webů využívám redakční systém WordPress či October CMS. Takto vytvořené webové stránky umožňují přihlášení do administrační sekce, kde si vyberete stávající obsah nebo přidání nového obsahu a v textovém editoru (podobnému tomu z wordu) obsah stránek jednoduše upravíte.

Předpokladem dobrého webu s administrací je dostatek znalostí programátora k tomu, aby připravil takový systém, který nebude zbytečně náročný a přitom bude plnit veškeré požadavky klienta.

Proč chtít webové stránky ode mne?

Pokud budete hledat programátora, který Vám vytvoří webové stránky s redakčním systémem, rychle naleznete spoustu lidí, kteří Vám tuto službu nabídnou právě s využitím WordPressu. Tento systém je populární, a proto se kolem něj točí spousta lidí, kteří jsou schopni Vám jej během pár minut nainstalovat a nějakým způsobem "naklikat".

Bohužel málo z těchto rádoby tvůrců webu je schopno vidět web v širších souvislostech, uvědomit si jeho účel a cíl. Možná Vám vytvoří úchvatný web plný efektů a funkcionalit. Nebudou se však již zabývat tím, zda je přehledný, jestli má intuitivní navigaci, zda na něm uživatel najde potřebné informace a stránky na něj zapůsobí tak, jak mají. Těžko říci jestli bude takový web plnit svůj účel...

Většině klientů doporučuji redakční systém WordPress, který je vhodný jak pro ty nejjednodušší, tak pro rozsáhlé weby.

Pokud budete chtít webové stránky ode mne, můžete očekávat takový web, který bude odpovídat Vašim potřebám. Používám i pokročilá a placená rozšíření WordPressu, která dovolují využívat Vaše stránky bez kompromisů.

Vývoj webu probíhá zpravidla na mém serveru na adrese chráněné heslem, aby rozpracovaný web nebyl veřejně dostupný. Vy však máte možnost kdykoli sledovat průběh práce a dodržování stanovených termínů. Po dokončení webu jej přenesu na Váš server nebo webhosting. To vše je samozřejmě v ceně projektu.

Grafický návrh nebo šablonu?

Při realizaci jednoduchých webových stránek je často největším nákladem vytvoření grafického návrhu. Chcete-li mít originální vzhled stránek, pak se bez profesionálního grafického návrhu neobejdete.

Spolupracuji s celou řadou profesionálů v oblasti webové grafiky a jsem schopen zajistit veškerou potřebnou komunikaci.

Klient ve výsledku komunikuje pouze se mnou, totéž platí pro vystavení daňového dokladu – zaplatíte pouze jednu částku za kompletní realizaci webu.

Využitím webové šablony ušetříte nejenom za grafický návrh, ale i za jeho nakódování, které tímto téměř odpadá.

V řadě případů není nutný zcela originální vzhled. Můžete proto ušetřit za grafický návrh tím, že si sami nebo s mou pomocí vyberete některou ze zdarma dostupných nebo placených webových šablon. Jejich pořízení je mnohem levnější, než příprava originálního grafického návrhu. Webové šablony jsou již předpřipravené kostry webů s grafikou. Bez problému v nich můžete vyměnit fotografie a loga, čímž zajistíte alespoň částečně originální vzhled takového webu.