Webové stránky jsou dnes neodmyslitelnou součástí osobní i firemní prezentace. Na firemním webu nabídnete informace pro své obchodní partnery, současné i budoucí zákazníky.

Web má být reprezentativní, profesionálně vypadající a především přehledný.

Bez problémů pro Vás vytvořím i osobní webové stránky s jednoduchou prezentací Vaší osoby. Vhodné pro řemeslníky, kouče, konzultanty i fotografy.

Nabízím Vám vytvoření profesionálních webových stránek pro Vaši firmu, produkt, nebo služby.

Jednoduchá správa a aktualizace

U webových stránek je nutné počítat s průběžnou aktualizací, obměnou textů, přidáváním novinek, referencí apod. Je proto výhodnější, pokud si budete moci měnit obsah stránek sami - bez nutnosti obracet se na programátora. Proto při tvorbě webů využívám redakční systém WordPress či October CMS. Takto vytvořené webové stránky umožňují přihlášení do administrace, kde je přehledně zobrazen stávající obsah stránek a vy jej můžete upravovat jednoduše v textovém editoru. Stejně, jako píšete dokumenty ve Wordu.

Proč chtít webové stránky ode mne?

Nejrozšířenějším redakčním systémem je bezesporu WordPress. Proto se kolem něj točí spousta lidí, kteří jsou schopni Vám jej během pár minut nainstalovat a nějakým způsobem "naklikat".

Bohužel málo z těchto "tvůrců" webu je schopno vidět web v širších souvislostech, uvědomit si jeho účel a cíl. Možná Vám vytvoří úchvatný web plný efektů a funkcionalit. Nebudou se však již zabývat tím, zda je přehledný, jestli má intuitivní navigaci, zda na něm uživatel najde potřebné informace a stránky na něj zapůsobí tak, jak mají. Těžko říci jestli bude takový web plnit svůj účel.
Druhou oblastí, kterou je třeba se zabývat je následná správa stránek - je třeba, aby se vám web jednoduše obsluhoval, umožňoval jednoduše upravovat jeho obsah, abyste se v něm vyznali.

Klientům doporučuji redakční systém October CMS, který je vhodný jak pro ty nejjednodušší weby, tak pro rozsáhlé internetové portály.

Pokud budete chtít webové stránky ode mne, můžete očekávat web, který bude odpovídat Vašim potřebám. Používám i pokročilá a placená rozšíření WordPressu, která dovolují využívat Vaše stránky bez kompromisů. Postupně však přecházím na modernější systém (OctoberCMS), ve kterém tvořím webové stránky přesně podle potřeb zákazníků. Tento systém má navíc mnohem přehlednější administraci, a tak je jeho následná správa opravdu hračkou.

Cena

Cena se vždy odvijí dle individuálních požadavků klienta. Pro představu však připojuji ukázkovou kalkulaci pro vytvoření "běžných" webových stránek živnostníka či malé firmy:

Vzhled Vytvoření grafického návrhu, 2 kola připomínek, nakódování šablony
Rozsah webu 1 titulní stránka + 6 podstránek, jednojazyčný, prvotní vložení obsahu dle dodaných podkladů
Funkcionality Slider fotek na úvodní stránce, aktuality (blog), kontaktní formulář, optimalizováno pro mobilní zařízení
CENA cca 13 000 Kč