Elearningový systém pro Toyota FS ČR

Publikováno v E-learning | 0

Právě probíhá poslední fáze úprav připravovaného vzdělávacího systému pro Toyota Financial Services. Výraznou část mé klientely tvoří společnosti, které se pohybují na poli finančního poradenství a služeb. Využití e-learningového systémů v této oblasti se přímo nabízí.

Jedná se zpravidla o společnosti s celorepublikovou či mezinárodní působností. Pro průběžné vzdělávání a proškolování svých interních zaměstnanců, externích zprostředkovatelů a dealerů je proto online kurz dobrou volbou. Některé výhody (ale i nevýhody) e-learningu jsem sepsal zde a tady).

Jsem tak velice rád, že mne oslovila také Toyota Financial Services Czech s.r.o., která je jedním z předních subjektů na poli finančních služeb pro oblast automotive v ČR.

Momentálně se nacházíme ve fázi předfinálního testování. V tomto kroku ladíme funkcionality systému tak, aby zapadal do interních procesů klienta. Zjednodušeně řečeno “aby vše fungovalo jak má“.

Čili:

  • co nejvíce to zjednodušilo práci jak manažerům systému, tak jeho uživatelům (evidence studia, reporty, vypisování periodických kurzů, zasílání notifikací, osvědčení, …)
  • aby člověk nemusel dělat tutéž věc dvakrát (tisknout certifikát, pak jej předávat na personální,…)
  • aby byl celý vzdělávací proces co nejvíce automatizován.

 

Ukázku připravovaného vzhledu systému můžete vidět níže.